EMK042CG180JC-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK042CG180JC-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 18PF 16V NP0 01005
Φύλλα δεδομένων: 1.EMK042CG180JC-F.pdf2.EMK042CG180JC-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EMK042CG180JC-F Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 18PF 16V NP0 01005 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 190721 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EMK042CG180JC-F.pdf2.EMK042CG180JC-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.009" (0.22mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 01005 (0402 Metric) Αλλα ονόματα 587-2130-1
EMK042CG180JCF
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 18pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric) χωρητικότητα 18pF