CM01U900T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CM01U900T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: CM01U900T
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CMC 400MA 2LN 90 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.CM01U900T.pdf2.CM01U900T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CM01U900T
Αριθμός εξαρτήματος CM01U900T Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CMC 400MA 2LN 90 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4811 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CM01U900T.pdf2.CM01U900T.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 20V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm) Σειρά CM01
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Horizontal, 4 PC Pad Αλλα ονόματα 587-2413-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 90 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.035" (0.90mm) Τύπος φίλτρου Signal Line
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohms @ 100MHz 400mA DCR 300 mOhm
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 300 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 400mA