CKP2012N3R3M-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CKP2012N3R3M-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.3UH 700MA 240 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.CKP2012N3R3M-T.pdf2.CKP2012N3R3M-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CKP2012N3R3M-T Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 700MA 240 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1256346 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CKP2012N3R3M-T.pdf2.CKP2012N3R3M-T.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CK, P Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα 587-2772-2
CKP2012N3R3M
CKP2012N3R3MT
LF CKP2012N3R3M-T
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 3.3µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.037" (0.95mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Unshielded Multilayer Inductor 700mA 240 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 240 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 700mA