CBC2518T151M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CBC2518T151M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 150UH 130MA 7.93 OHM
Φύλλα δεδομένων: 1.CBC2518T151M.pdf2.CBC2518T151M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CBC2518T151M
Αριθμός εξαρτήματος CBC2518T151M Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 150UH 130MA 7.93 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 821422 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CBC2518T151M.pdf2.CBC2518T151M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1007 (2518 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CB, C Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1007 (2518 Metric)
Αλλα ονόματα LQ CB C2518T151M Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 796kHz
Επαγωγή 150µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 7MHz Λεπτομερής περιγραφή 150µH Unshielded Wirewound Inductor 130mA 7.93 Ohm Max 1007 (2518 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 7.93 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 130mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 140mA