CBC2012T1R0MV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CBC2012T1R0MV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1UH 840MA 247 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.CBC2012T1R0MV.pdf2.CBC2012T1R0MV.pdf3.CBC2012T1R0MV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CBC2012T1R0MV
Αριθμός εξαρτήματος CBC2012T1R0MV Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 1UH 840MA 247 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CB, C Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα 587-3694-2
LQ CB C2012T1R0M V
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz
Επαγωγή 1µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.057" (1.45mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 100MHz Λεπτομερής περιγραφή 1µH Unshielded Wirewound Inductor 640mA 247 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 247 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 640mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 700mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CBC2012T1R0M
CBC2012T1R0M
Κατασκευαστές: Taiyo Yuden
Κατεβάστε: CBC2012T1R0M.pdf
RFQ
CBC2012T470M
CBC2012T470M
Περιγραφή: FIXED IND 47UH 150MA 7.54 OHM
Κατεβάστε: CBC2012T470M.pdf
RFQ
CBC2012T470K
CBC2012T470K
Κατεβάστε: CBC2012T470K.pdf
CBC-8B
CBC-8B
Κατασκευαστές: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή: CIR BRKR 8A AUTO RESET