CB2518T680K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CB2518T680K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 68UH 310MA 1.95 OHM
Φύλλα δεδομένων: 1.CB2518T680K.pdf2.CB2518T680K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CB2518T680K
Αριθμός εξαρτήματος CB2518T680K Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 68UH 310MA 1.95 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 970596 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CB2518T680K.pdf2.CB2518T680K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1007 (2518 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CB
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1007 (2518 Metric)
Αλλα ονόματα 587-3040-2
LQ CB 2518T680K
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz
Επαγωγή 68µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 9.5MHz Λεπτομερής περιγραφή 68µH Unshielded Wirewound Inductor 310mA 1.95 Ohm Max 1007 (2518 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 1.95 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 310mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 70mA