CB2016T101M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CB2016T101M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 170MA 4.5 OHM
Φύλλα δεδομένων: 1.CB2016T101M.pdf2.CB2016T101M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CB2016T101M
Αριθμός εξαρτήματος CB2016T101M Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 100UH 170MA 4.5 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 664491 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CB2016T101M.pdf2.CB2016T101M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0806 (2016 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CB
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0806 (2016 Metric)
Αλλα ονόματα LQ CB 2016T101M Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 796kHz
Επαγωγή 100µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 8MHz Λεπτομερής περιγραφή 100µH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 4.5 Ohm Max 0806 (2016 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 4.5 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 170mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 70mA