CAL45TB2R2K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 3.9A 54 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.CAL45TB2R2K.pdf2.CAL45TB2R2K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CAL45TB2R2K
Αριθμός εξαρτήματος CAL45TB2R2K Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 3.9A 54 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5829 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CAL45TB2R2K.pdf2.CAL45TB2R2K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CA, L Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 587-5821-3
CAL45TB2R2K-ND
LA CAL 45TB 2R2K
Q7139361A
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 3.9A 54 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 54 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.9A Τρέχουσες - Κορεσμός -