BRL3225T150K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BRL3225T150K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 15UH 530MA 684 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.BRL3225T150K.pdf2.BRL3225T150K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BRL3225T150K
Αριθμός εξαρτήματος BRL3225T150K Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 15UH 530MA 684 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 870993 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BRL3225T150K.pdf2.BRL3225T150K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά BR, L Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Αλλα ονόματα 587-3027-2
BR L3225T150K
LQ BR L3225T150K
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 15µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.067" (1.70mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 20MHz Λεπτομερής περιγραφή 15µH Unshielded Wirewound Inductor 530mA 684 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 684 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 530mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 700mA