BRL1608T100M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BRL1608T100M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10UH 220MA 2.6 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.BRL1608T100M.pdf2.BRL1608T100M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BRL1608T100M
Αριθμός εξαρτήματος BRL1608T100M Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 10UH 220MA 2.6 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 586836 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BRL1608T100M.pdf2.BRL1608T100M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 (1608 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά BR, L Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Αλλα ονόματα 587-2895-2
LQ BR L1608T100M
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 10µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 45MHz Λεπτομερής περιγραφή 10µH Unshielded Wirewound Inductor 220mA 2.6 Ohm Max 0603 (1608 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 2.6 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 220mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 170mA