BRC2518T100M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BRC2518T100M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10UH 610MA 350 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.BRC2518T100M.pdf2.BRC2518T100M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BRC2518T100M
Αριθμός εξαρτήματος BRC2518T100M Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 10UH 610MA 350 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 465526 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BRC2518T100M.pdf2.BRC2518T100M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1007 (2518 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά BR, C Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1007 (2518 Metric)
Αλλα ονόματα LQ BR C2518T100M Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 10µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 20MHz Λεπτομερής περιγραφή 10µH Unshielded Wirewound Inductor 610mA 350 mOhm Max 1007 (2518 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 350 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 610mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 890mA