BK2125LL560-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BK2125LL560-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 56 OHM 0805 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.BK2125LL560-T.pdf2.BK2125LL560-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BK2125LL560-T
Αριθμός εξαρτήματος BK2125LL560-T Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FERRITE BEAD 56 OHM 0805 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3269121 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BK2125LL560-T.pdf2.BK2125LL560-T.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά BK
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 587-1916-2
BK2125LL560-T-ND
BK2125LL560T
LF BK 2125LL560-T
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 56 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.041" (1.05mm)
Τύπος φίλτρου - Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 200 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 600mA