BK1608LM751-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BK1608LM751-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 750 OHM 0603 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.BK1608LM751-T.pdf2.BK1608LM751-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BK1608LM751-T
Αριθμός εξαρτήματος BK1608LM751-T Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FERRITE BEAD 750 OHM 0603 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4067434 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BK1608LM751-T.pdf2.BK1608LM751-T.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά BK
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 587-1894-2
BK1608LM751-T-ND
BK1608LM751T
LF BK 1608LM751-T
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 750 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.037" (0.95mm)
Τύπος φίλτρου - Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 600 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 300mA