BK1005LL241-TV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BK1005LL241-TV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 240 OHM 0402 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.BK1005LL241-TV.pdf2.BK1005LL241-TV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
20000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BK1005LL241-TV Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FERRITE BEAD 240 OHM 0402 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4887458 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BK1005LL241-TV.pdf2.BK1005LL241-TV.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά BK
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα 587-3887-2
BK1005LL241TV
LF BK 1005LL241-TV
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 240 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.022" (0.55mm)
Τύπος φίλτρου - Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 700 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 250mA