AWK105C7224MPHF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
AWK105C7224MPHF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.22UF 4V X7S 0204
Φύλλα δεδομένων: 1.AWK105C7224MPHF.pdf2.AWK105C7224MPHF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AWK105C7224MPHF Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 0.22UF 4V X7S 0204 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1318413 pcs Φύλλο δεδομένων 1.AWK105C7224MPHF.pdf2.AWK105C7224MPHF.pdf
Τάση - Ονομαστική 4V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.014" (0.35mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7S
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.020" L x 0.039" W (0.52mm x 1.00mm) Σειρά LWDC™, LW
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 0204 (0610 Metric) Αλλα ονόματα 587-5139-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL (Reverse Geometry)
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.22µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X7S 0204 (0610 Metric)
χωρητικότητα 0.22µF εφαρμογές Automotive, Bypass, Decoupling