AMK316AC7476MLHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
AMK316AC7476MLHT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 47UF 4V X7S 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.AMK316AC7476MLHT.pdf2.AMK316AC7476MLHT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AMK316AC7476MLHT Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 47UF 4V X7S 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 179208 pcs Φύλλο δεδομένων 1.AMK316AC7476MLHT.pdf2.AMK316AC7476MLHT.pdf
Τάση - Ονομαστική 4V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.106" (2.70mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7S
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 587-4336-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 47µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X7S 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 47µF