XZLEECNANF-32.000000
TaitienTaitien
XZLEECNANF-32.000000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taitien
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 32MHZ 6PF SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.XZLEECNANF-32.000000.pdf2.XZLEECNANF-32.000000.pdf3.XZLEECNANF-32.000000.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος XZLEECNANF-32.000000 Κατασκευαστής Taitien
Περιγραφή CRYSTAL 32MHZ 6PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Σειρά XZ Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Αλλα ονόματα 1664-1546-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Χωρητικότητα φορτίου 6pF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm) Ανοχή συχνότητας ±30ppm
Σταθερότητα συχνότητας ±30ppm Συχνότητα 32MHz
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 80 Ohms Λεπτομερής περιγραφή 32MHz ±30ppm Crystal 6pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead