XZDBPCAANF-16.000000
TaitienTaitien
XZDBPCAANF-16.000000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taitien
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 16MHZ 12PF SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.XZDBPCAANF-16.000000.pdf2.XZDBPCAANF-16.000000.pdf3.XZDBPCAANF-16.000000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος XZDBPCAANF-16.000000 Κατασκευαστής Taitien
Περιγραφή CRYSTAL 16MHZ 12PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Σειρά XZ Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Τρόπος λειτουργίας Fundamental
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks Χωρητικότητα φορτίου 12pF
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm)
Ανοχή συχνότητας ±10ppm Σταθερότητα συχνότητας ±15ppm
Συχνότητα 16MHz ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 200 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή 16MHz ±10ppm Crystal 12pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead