XSCDDCAANF-24.000000
TaitienTaitien
XSCDDCAANF-24.000000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taitien
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 24MHZ 10PF SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.XSCDDCAANF-24.000000.pdf2.XSCDDCAANF-24.000000.pdf3.XSCDDCAANF-24.000000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος XSCDDCAANF-24.000000 Κατασκευαστής Taitien
Περιγραφή CRYSTAL 24MHZ 10PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Σειρά XS Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, No Lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Τρόπος λειτουργίας Fundamental
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks Χωρητικότητα φορτίου 10pF
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm)
Ανοχή συχνότητας ±25ppm Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
Συχνότητα 24MHz ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 70 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή 24MHz ±25ppm Crystal 10pF 70 Ohms 2-SMD, No Lead