X3LEELNANF-48.000000
TaitienTaitien
X3LEELNANF-48.000000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taitien
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 48MHZ 6PF SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.X3LEELNANF-48.000000.pdf2.X3LEELNANF-48.000000.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος X3LEELNANF-48.000000 Κατασκευαστής Taitien
Περιγραφή CRYSTAL 48MHZ 6PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 108767 pcs Φύλλο δεδομένων 1.X3LEELNANF-48.000000.pdf2.X3LEELNANF-48.000000.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Σειρά X3 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Αλλα ονόματα 1664-1425-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Χωρητικότητα φορτίου 6pF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.018" (0.45mm) Ανοχή συχνότητας ±30ppm
Σταθερότητα συχνότητας ±30ppm Συχνότητα 48MHz
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 100 Ohms Λεπτομερής περιγραφή 48MHz ±30ppm Crystal 6pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead