X2GGGLNANF-12.000000
TaitienTaitien
X2GGGLNANF-12.000000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taitien
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 12MHZ 18PF SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.X2GGGLNANF-12.000000.pdf2.X2GGGLNANF-12.000000.pdf3.X2GGGLNANF-12.000000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος X2GGGLNANF-12.000000 Κατασκευαστής Taitien
Περιγραφή CRYSTAL 12MHZ 18PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά X2 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Τρόπος λειτουργίας Fundamental
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Χωρητικότητα φορτίου 18pF
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Ανοχή συχνότητας ±50ppm Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 12MHz ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 170 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή 12MHz ±50ppm Crystal 18pF 170 Ohms 4-SMD, No Lead