X2AEECNANF-24.000000
TaitienTaitien
X2AEECNANF-24.000000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taitien
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 24MHZ 8PF SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.X2AEECNANF-24.000000.pdf2.X2AEECNANF-24.000000.pdf3.X2AEECNANF-24.000000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος X2AEECNANF-24.000000 Κατασκευαστής Taitien
Περιγραφή CRYSTAL 24MHZ 8PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά X2 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Τρόπος λειτουργίας Fundamental
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Χωρητικότητα φορτίου 8pF
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Ανοχή συχνότητας ±30ppm Σταθερότητα συχνότητας ±30ppm
Συχνότητα 24MHz ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 70 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή 24MHz ±30ppm Crystal 8pF 70 Ohms 4-SMD, No Lead
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
X2A
X2A
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: OVER-THE-HEAD EARMUFFS 1=1PC
Σε απόθεμα: 7681 pcs
Κατεβάστε: X2A.pdf
RFQ
CX2520DB32000D0FLJZ1
CX2520DB32000D0FLJZ1
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Κατεβάστε:
RFQ
X2AS
X2AS
Κατασκευαστές: Anaren
Περιγραφή: RF CROSSOVER RF & DC 6GHZ