VLCUWCWTNF-125.000000
TaitienTaitien
VLCUWCWTNF-125.000000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taitien
Περιγραφή προϊόντος OSC VCXO 125.0000MHZ SNWV SMD
Φύλλα δεδομένων: VLCUWCWTNF-125.000000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VLCUWCWTNF-125.000000 Κατασκευαστής Taitien
Περιγραφή OSC VCXO 125.0000MHZ SNWV SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3987 pcs Φύλλο δεδομένων VLCUWCWTNF-125.000000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Τύπος VCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.547" L x 0.358" W (13.90mm x 9.10mm) Σειρά VLCU