TYEAACSANF-19.200000
TaitienTaitien
TYEAACSANF-19.200000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taitien
Περιγραφή προϊόντος OSC VCTCXO 19.2MHZ 3.3V CLSW SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.TYEAACSANF-19.200000.pdf2.TYEAACSANF-19.200000.pdf3.TYEAACSANF-19.200000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TYEAACSANF-19.200000 Κατασκευαστής Taitien
Περιγραφή OSC VCTCXO 19.2MHZ 3.3V CLSW SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Προμήθεια 2.8 V ~ 3.3 V Τύπος VCTCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Σειρά TY
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή Clipped Sine Wave
Αλλα ονόματα 1664-1287-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα συχνότητας ±500ppb Συχνότητα 19.2MHz
Λεπτομερής περιγραφή 19.2MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 2mA