TWETKLSANF-13.000000
TaitienTaitien
TWETKLSANF-13.000000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taitien
Περιγραφή προϊόντος OSC TCXO 13MHZ 3.3V CLP SW SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.TWETKLSANF-13.000000.pdf2.TWETKLSANF-13.000000.pdf3.TWETKLSANF-13.000000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TWETKLSANF-13.000000 Κατασκευαστής Taitien
Περιγραφή OSC TCXO 13MHZ 3.3V CLP SW SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος TCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά TW
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή Clipped Sine Wave
Αλλα ονόματα 1664-1236 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.065" (1.65mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα συχνότητας ±280ppb Συχνότητα 13MHz
Λεπτομερής περιγραφή 13MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 3.5mA