TVEBDLSANF-13.000000
TaitienTaitien
Taitien
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taitien
Περιγραφή προϊόντος OSC TCXO 13.0000MHZ CLP SNWV SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.TVEBDLSANF-13.000000.pdf2.TVEBDLSANF-13.000000.pdf3.TVEBDLSANF-13.000000.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TVEBDLSANF-13.000000 Κατασκευαστής Taitien
Περιγραφή OSC TCXO 13.0000MHZ CLP SNWV SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Προμήθεια 2.8 V ~ 3.3 V Τύπος TCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά TV
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή Clipped Sine Wave
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα συχνότητας ±2.5ppm Συχνότητα 13MHz
Λεπτομερής περιγραφή 13MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 1.5mA