TTETKLSANF-20.000000
TaitienTaitien
TTETKLSANF-20.000000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taitien
Περιγραφή προϊόντος OSC TCXO 20MHZ 3.3V CLP SW SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.TTETKLSANF-20.000000.pdf2.TTETKLSANF-20.000000.pdf3.TTETKLSANF-20.000000.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TTETKLSANF-20.000000 Κατασκευαστής Taitien
Περιγραφή OSC TCXO 20MHZ 3.3V CLP SW SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος TCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά TT
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Exposed Pad Παραγωγή Clipped Sine Wave
Αλλα ονόματα 1664-1212 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα συχνότητας ±280ppb Συχνότητα 20MHz
Λεπτομερής περιγραφή 20MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Exposed Pad Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 3.5mA