TTEAMCJANF-40.000000
TaitienTaitien
TTEAMCJANF-40.000000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taitien
Περιγραφή προϊόντος OSC VCTCXO 40MHZ 3.3V CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.TTEAMCJANF-40.000000.pdf2.TTEAMCJANF-40.000000.pdf3.TTEAMCJANF-40.000000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TTEAMCJANF-40.000000 Κατασκευαστής Taitien
Περιγραφή OSC VCTCXO 40MHZ 3.3V CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος VCTCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά TT
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Exposed Pad Παραγωγή CMOS
Αλλα ονόματα 1664-1200 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα συχνότητας ±100ppb Συχνότητα 40MHz
Λεπτομερής περιγραφή 40MHz VCTCXO CMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Exposed Pad Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 6mA