TTCATLJANF-10.000000
TaitienTaitien
TTCATLJANF-10.000000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taitien
Περιγραφή προϊόντος OSC VCTCXO 10MHZ 5V CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.TTCATLJANF-10.000000.pdf2.TTCATLJANF-10.000000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TTCATLJANF-10.000000 Κατασκευαστής Taitien
Περιγραφή OSC VCTCXO 10MHZ 5V CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7614 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TTCATLJANF-10.000000.pdf2.TTCATLJANF-10.000000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Τύπος VCTCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά TT
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Exposed Pad Παραγωγή CMOS
Αλλα ονόματα 1664-1187 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα συχνότητας ±4.6ppm Συχνότητα 10MHz
Λεπτομερής περιγραφή 10MHz VCTCXO CMOS Oscillator 5V 4-SMD, No Lead Exposed Pad Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 6mA