TSETTLJANF-20.000000
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taitien
Περιγραφή προϊόντος OSC TCXO 20.000MHZ 3.3V CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.TSETTLJANF-20.000000.pdf2.TSETTLJANF-20.000000.pdf3.TSETTLJANF-20.000000.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TSETTLJANF-20.000000 Κατασκευαστής Taitien
Περιγραφή OSC TCXO 20.000MHZ 3.3V CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος TCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά TS
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 10-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±4.6ppm
Συχνότητα 20MHz Λεπτομερής περιγραφή 20MHz TCXO CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 6mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -