TSEATLJANF-20.000000
TaitienTaitien
TSEATLJANF-20.000000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taitien
Περιγραφή προϊόντος OSC VCTCXO 20MHZ 3.3V CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.TSEATLJANF-20.000000.pdf2.TSEATLJANF-20.000000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TSEATLJANF-20.000000 Κατασκευαστής Taitien
Περιγραφή OSC VCTCXO 20MHZ 3.3V CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7390 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TSEATLJANF-20.000000.pdf2.TSEATLJANF-20.000000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος VCTCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά TS
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 10-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Αλλα ονόματα 1664-1166 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±4.6ppm Συχνότητα 20MHz
Λεπτομερής περιγραφή 20MHz VCTCXO CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 6mA