TFETALJANF-20.000000
TaitienTaitien
TFETALJANF-20.000000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taitien
Περιγραφή προϊόντος OSC TCXO 20.0000MHZ CMOS DIP
Φύλλα δεδομένων: 1.TFETALJANF-20.000000.pdf2.TFETALJANF-20.000000.pdf3.TFETALJANF-20.000000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TFETALJANF-20.000000 Κατασκευαστής Taitien
Περιγραφή OSC TCXO 20.0000MHZ CMOS DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος TCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.803" L x 0.504" W (20.40mm x 12.80mm) Σειρά TF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.307" (7.80mm)
Λειτουργία - Σταθερότητα συχνότητας ±500ppb
Συχνότητα 20MHz Λεπτομερής περιγραφή 20MHz TCXO CMOS Oscillator 3.3V 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 20mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -