TAETBCSANF-10.000000
TaitienTaitien
TAETBCSANF-10.000000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taitien
Περιγραφή προϊόντος OSC TCXO 10.0000MHZ CLP SNWV
Φύλλα δεδομένων: 1.TAETBCSANF-10.000000.pdf2.TAETBCSANF-10.000000.pdf3.TAETBCSANF-10.000000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TAETBCSANF-10.000000 Κατασκευαστής Taitien
Περιγραφή OSC TCXO 10.0000MHZ CLP SNWV Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 3.3 V Τύπος TCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά TA
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Exposed Pad Παραγωγή Clipped Sine Wave
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm)
Λειτουργία - Σταθερότητα συχνότητας ±1ppm
Συχνότητα 10MHz Λεπτομερής περιγραφή 10MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 3.5mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -