PYKTGCJANF-27.000000
TaitienTaitien
PYKTGCJANF-27.000000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taitien
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.PYKTGCJANF-27.000000.pdf2.PYKTGCJANF-27.000000.pdf3.PYKTGCJANF-27.000000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PYKTGCJANF-27.000000 Κατασκευαστής Taitien
Περιγραφή OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Προμήθεια 1.8V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Σειρά PY
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 27MHz Λεπτομερής περιγραφή 27MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 6mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 15µA