OXETGLJANF-12.000000
TaitienTaitien
OXETGLJANF-12.000000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taitien
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.OXETGLJANF-12.000000.pdf2.OXETGLJANF-12.000000.pdf3.OXETGLJANF-12.000000.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OXETGLJANF-12.000000 Κατασκευαστής Taitien
Περιγραφή OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Προμήθεια 2.8 V ~ 3.3 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά OX
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.043" (1.10mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 12MHz Λεπτομερής περιγραφή 12MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 15mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 10µA