OTJTGLVANF-320.000000
TaitienTaitien
OTJTGLVANF-320.000000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taitien
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 320.0000MHZ LVDS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.OTJTGLVANF-320.000000.pdf2.OTJTGLVANF-320.000000.pdf3.OTJTGLVANF-320.000000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OTJTGLVANF-320.000000 Κατασκευαστής Taitien
Περιγραφή OSC XO 320.0000MHZ LVDS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Προμήθεια 2.5V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά OT
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVDS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.063" (1.60mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 320MHz Λεπτομερής περιγραφή 320MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 65mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -