WRM0207C-10RFI
TT ElectronicsTT Electronics
WRM0207C-10RFI Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TT Electronics
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 10 OHM 1% 0.4W 0207
Φύλλα δεδομένων: WRM0207C-10RFI.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος WRM0207C-10RFI Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή RES SMD 10 OHM 1% 0.4W 0207 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5728 pcs Φύλλο δεδομένων WRM0207C-10RFI.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0207 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.094" Dia x 0.240" L (2.40mm x 6.10mm)
Σειρά WRM Λειτουργία του πίνακα 10 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.4W, 2/5W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση MELF, 0207 Αλλα ονόματα 985-1465-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Pulse Withstanding
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10 Ohms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor MELF, 0207 Pulse Withstanding Metal Film