RC55Y-806RBI
TT ElectronicsTT Electronics
RC55Y-806RBI Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TT Electronics
Περιγραφή προϊόντος RES 806 OHM 0.25W 0.1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RC55Y-806RBI.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RC55Y-806RBI
Αριθμός εξαρτήματος RC55Y-806RBI Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή RES 806 OHM 0.25W 0.1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70204 pcs Φύλλο δεδομένων RC55Y-806RBI.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±15ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Σειρά RC Λειτουργία του πίνακα 806 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 985-1038-3
RC55Y806RBI
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 806 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film