PCF0805-13-3K92BT1
TT ElectronicsTT Electronics
PCF0805-13-3K92BT1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TT Electronics
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 3.92KOHM 0.1% 1/10W 0805
Φύλλα δεδομένων: PCF0805-13-3K92BT1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PCF0805-13-3K92BT1 Κατασκευαστής TT Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 5871 pcs Φύλλο δεδομένων PCF0805-13-3K92BT1.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±5ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά PCF - Precision Λειτουργία του πίνακα 3.92 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 985-1396-2
PCF0805133K92BT1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 3.92 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Metal Film