PCF0603-12-13K7BT1
TT ElectronicsTT Electronics
PCF0603-12-13K7BT1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TT Electronics
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 13.7KOHM 0.1% 1/16W 0603
Φύλλα δεδομένων: PCF0603-12-13K7BT1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PCF0603-12-13K7BT1 Κατασκευαστής TT Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 174384 pcs Φύλλο δεδομένων PCF0603-12-13K7BT1.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±10ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Σειρά PCF - Precision Λειτουργία του πίνακα 13.7 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.063W, 1/16W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 985-1382-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 13.7 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Metal Film