HM79S-74330LFTR13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 33UH 970MA 180 MOHM
Φύλλα δεδομένων: HM79S-74330LFTR13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM79S-74330LFTR13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 33UH 970MA 180 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4736 pcs Φύλλο δεδομένων HM79S-74330LFTR13.pdf
Τύπος - Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 33µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.177" (4.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 33µH Shielded Inductor 970mA 180 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 180 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 970mA