HM79S-63220LFTR13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 22UH 760MA 320 MOHM
Φύλλα δεδομένων: HM79S-63220LFTR13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM79S-63220LFTR13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 22UH 760MA 320 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5925 pcs Φύλλο δεδομένων HM79S-63220LFTR13.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.244" L x 0.220" W (6.20mm x 5.60mm)
θωράκιση Shielded Σειρά HM79S
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 22µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.126" (3.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 22µH Shielded Inductor 760mA 320 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 320 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 760mA