HM79S-125681LFTR13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 680UH 400MA 1.78 OHM
Φύλλα δεδομένων: HM79S-125681LFTR13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM79S-125681LFTR13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 680UH 400MA 1.78 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4037 pcs Φύλλο δεδομένων HM79S-125681LFTR13.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.457" W (12.50mm x 11.60mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 680µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.213" (5.40mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 680µH Shielded Inductor 400mA 1.78 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 1.78 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 400mA