HM76-40330JLFTR13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 33UH 3.5A 60 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: HM76-40330JLFTR13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM76-40330JLFTR13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 33UH 3.5A 60 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5957 pcs Φύλλο δεδομένων HM76-40330JLFTR13.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.634" L x 0.622" W (16.10mm x 15.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά HM76
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 33µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.292" (7.41mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 33µH Unshielded Wirewound Inductor 3.5A 60 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 60 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 3.5A