HM76-20471JLFTR13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 470UH 200MA 2.5 OHM
Φύλλα δεδομένων: HM76-20471JLFTR13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM76-20471JLFTR13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 470UH 200MA 2.5 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5085 pcs Φύλλο δεδομένων HM76-20471JLFTR13.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά HM76
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 470µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.138" (3.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 470µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 2.5 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 2.5 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 200mA