HM72A-12R47LLFTR13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 470NH 31A 1.43 MOHM
Φύλλα δεδομένων: HM72A-12R47LLFTR13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM72A-12R47LLFTR13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 470NH 31A 1.43 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4969 pcs Φύλλο δεδομένων HM72A-12R47LLFTR13.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.531" L x 0.512" W (13.50mm x 13.00mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 470nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 470nH Unshielded Molded Inductor 31A 1.43 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 1.43 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 31A
Τρέχουσες - Κορεσμός 55A