HM72A-124R7HLFTR13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 15A 7.92 MOHM
Φύλλα δεδομένων: HM72A-124R7HLFTR13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM72A-124R7HLFTR13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 15A 7.92 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4035 pcs Φύλλο δεδομένων HM72A-124R7HLFTR13.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.531" L x 0.512" W (13.50mm x 13.00mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 4.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Unshielded Molded Inductor 15A 7.92 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 7.92 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 15A
Τρέχουσες - Κορεσμός 30A