HM72A-12100HLFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10UH 9.9A 19.2 MOHM
Φύλλα δεδομένων: HM72A-12100HLFTR13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM72A-12100HLFTR13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 10UH 9.9A 19.2 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4883 pcs Φύλλο δεδομένων HM72A-12100HLFTR13.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.531" L x 0.512" W (13.50mm x 13.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά HM72A
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 10µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 10µH Unshielded Molded Inductor 9.9A 19.2 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 19.2 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 9.9A
Τρέχουσες - Κορεσμός 15.5A