HM72A-061R0LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1UH 10.3A 10 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: HM72A-061R0LFTR13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM72A-061R0LFTR13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 1UH 10.3A 10 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5192 pcs Φύλλο δεδομένων HM72A-061R0LFTR13.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.285" L x 0.268" W (7.23mm x 6.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά HM72A
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 1µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 1µH Unshielded Molded Inductor 10.3A 10 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 10 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 10.3A
Τρέχουσες - Κορεσμός 22A