HM71S-1305150LFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 15UH 2A 150 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: HM71S-1305150LFTR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM71S-1305150LFTR Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 15UH 2A 150 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4191 pcs Φύλλο δεδομένων HM71S-1305150LFTR.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
θωράκιση Shielded Σειρά HM71S
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 15µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.200" (5.08mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 15µH Shielded Wirewound Inductor 2A 150 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 150 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2A
Τρέχουσες - Κορεσμός 2A